FOTOGALERIE

Špinavá fasáda i střecha je prvořadou vizitkou každého domu nebo provozovny a její vyčištění bez odborných znalostí může být velmi riskantní a taky nákladné.
Nabízíme naše dlouholeté zkušenosti a speciální vybavení, které jsou nezbytné pro účiné a bezpečné odstranění různých nečistot na fasádě včetně ochrany proti graffiti, vlhkosti nebo novotvorbě plísní a řas.


 

Čištění zateplené fasády a provedení ochrany proti řasám s dlouhodobým účinkem. Čištění silně znečištěné fasády čištění fasády Zlín Čištění fasády panelového domu Ukázka průběhu čištění střechy. Výsledek musí být dokonalý. Průběh čištění zámkové dlažby. Posezení bude zase o něco příjemnější. PICTSlus Chemické čištění cihelného obkladu fasády Baťova mrakodrapu. Čištění historické fasády Chemické čištění kamenné fasády včetně provedení hydrofobizace. Čištění sendvičových panelů Průběh čištění fasády a následné provedení fungicidní ochranné impregnace proti řasám. Čištění fasády s hydraulickou plošinou DENKA DL30. Zde o jiném způsobu ani uvažovat nelze. Rozdíl před a po čištění. Provedeno pouze pomocí speciálního teleskopického nástavce bez použití lešení nebo plošiny. V případě výhodnější možnosti volíme čištění fasády i horolezecky. Čištění fasád panelových domů provádíme všemi způsoby a vždy navrhujeme pouze nejefektivnější možnost. Čištění fasády v těžko přístupném terénu žádný problém. Tenkovrstvé omítky získají opět původní vzhled a vlastnosti. Rozdíl čištěni fasády rodinného domu před a po. Aplikace chemického přípravku a mytí tlakovou vodou provedeno pomocí speciálního teleskopu. Fasáda je hravě opět jako nová. U rodinných domů se obejdeme bez lešení a plošiny což snižuje náklady. Atypické čištění fasády objektu firmy zpracovávající práškový toner do tiskáren.. Odstranění sanytru a celoplošné provedení hydrofobizace Odstranění graffiti na zateplené fasádě objektu základní školy. Chemické čištění a oprava spárování režného zdiva historické vily. Rozdíl před a po, jako vždy s jistotou dlouhodobé spokojenosti -  baťovský půldomek. Čištění břizolitu. Minerální podklady vyžadují specifický přístup, protože výsledek je ovlivněn mnoha faktory. Řasy na fasádě odstraníme rychle a hlavně na dlouho zabráníme jejich dalšímu růstu -  baťovský půldomek. Čištění střechy je dobrá investice. V případě prodeje nemovitosti se náklady mnohonásobně vrátí. Čištění střechy vypadá jednoduše Čištění střechy je ale tvrdá a náročná práce. Bez zkušeností a znalostí může být docela i nebezpečná. Dobře víme, jak se o Vaši střechu postarat aby byla znovu hezká a dlouho tak vydržela. Čištění a impregnace střechy Bramac. Čištění střechy Bramac Odstranění graffiti Odstranění graffiti PICT4685 Plachtová hala

 

 

Kontakt:

 Vaše dotazy rádi zodpovíme kdykoli e-mailem i telefonicky.

 

 

 mail@kurfurst.cz 

McLxg78Ki

 +420 607 213 555 

 

Pracovní doba:

Pracovní dobu máme přizpůsobenou požadavku zákazníka. 

  

Kde působíme? 

 Naše služby poskytujeme hlavně ve Zlínském kraji, ale často také i po celém území ČR.

čistíme fasády