Anti-graffiti servis

Graffiti způsobené vandaly, je nepříjemný problém pro majitele nejrůznějších objektů. Odstranění graffiti provádíme pomocí speciálních chemických prostředků v kombinaci tlakové vody velmi účinně a efektivně. Problém s odstraňováním graffiti je hlavně u ploch, které jsou opatřené nátěry či u strukturovaných omítek na bázi umělých pryskyřic. U těchto typů povrchů nelze 100% zaručit odstranění graffiti bez poškození čištěného povrchu. Jediným řešením likvidace graffiti na těchto plochách je obnovení nátěru a nanesení preventivního nátěru pro ochranu před graffiti, který vytvoří na fasádních nátěrech nebo omítkách ochrannou vrstvu, ze které je již možné odstraňovat následná graffiti bez poškození podkladu.

Jako prevenci před graffiti používáme prostředky na bázi syntetických organosilikonových polymerů, díky kterému následné řádění vandalů nezpůsobí vážné materiální škody, protože je možné poté graffiti omýt pouze čistou vodou nebo vodou s přídavkem běžného saponátu!

 

Odstranění graffiti provádíme nejen na fasádách, ale postaráme se i o vyčištění dveří, výtahů, garážových vrat, výloh, plotů, karoserií vozidel a dalších znečištěných povrchů. Odstranění graffiti bez odborných znalostí nedoporučujeme, jelikož neodborným zásahem může dojít často i k nevratným škodám.

 

Odstraňování graffiti a další druhy čištění fasád nabízíme pro Zlínský kraj i okolí.

 

 

Fotogalerie Anti-graffiti servis

 

 

Kontakt:

 Vaše dotazy rádi zodpovíme kdykoli e-mailem i telefonicky.

 

 

 mail@kurfurst.cz 

McLxg78Ki

 +420 607 213 555 

 

Pracovní doba:

Pracovní dobu máme přizpůsobenou požadavku zákazníka. 

  

Kde působíme? 

 Naše služby poskytujeme hlavně ve Zlínském kraji, ale často také i po celém území ČR.

čistíme fasády